Forum - Zaakceptowane - POWAŻNY BŁĄD

Odpowiedzi: 6, ostatnia odpowiedź: 22-12, 09:26

Fortesque

ranga: użytkownik
Prośba o przerobienie eventu z Goblinami by pojawiały się w losowych miejscach, gdyż widzę że od dwóch dni Onomatopeja i inni afczą na Santa do pojawienia się eventu, że w 20 sekund po najeździe juz wszystko jest czyste. Proponuje zrobić jak na real tibii by pojawiały się losowo, by kazdy miał szansę dobiec.

Z poważaniem Fortesque,
oraz zapraszam do kom :)
15-12, 23:06
Kreto

Chcialem dodac ze Forte konczy z serwerem, jak tego nie zrobisz Gubi, wiec bym sie powaznie zastanowil, to nie przelewki...

Zabili mi Goblina i wylecial MMS ja sie nie bawie !!!!!!
15-12, 23:08
Fortesque

Skoro inni afkują to też mam do tego prawo, wiec jutro cały dzień afk stoje na Santa ;)

PS. to jest głupie, dlatego proponuje zmiane na losowe, sam Gapa na GC pisał, że popiera ten pomysł. Chociaz każdy by latał i szukał ich, a nie od razu komunikat i martwe :D
15-12, 23:48
bpawel10

ranga: senior tutor
Pisałem że popieram, ale to właściwie nie zrobi dużej roznicy. Teraz jak wszyscy afczą w jednym miejscu to każdy tam po jednym goblinie sobie ubije, a tak ubiją je tylko ci co będą mieli farta i w pierwszym sprawdzonym przez nich miejscu będą gobliny. Ale w kolejnym najeździe sytuacja się odwróci i statystycznie pewnie wyjdzie na to samo.

A poza tym uważam, że bocenie powinno być kategorycznie zakazane.
16-12, 00:21
Niewzruszona

Fakt, dobiegłam w mniej niż 20 sekund do wyspy, zastałam niemalże wszystkie wymordowane gobliny, ww gracz kończył dobijać ostatniego. Nie było fizycznej możliwości żeby owy gracz tam nie afczył, prawdopodobnie bocił. Ja bym tak zrobiła, ale resztki szacunku do innych graczy nie pozwalają na stawianie bota w miejscach eventów i bossów. :) Więc gdy widze najazd czegokolwiek - biegne.
16-12, 00:41
Onomatopeja

Szanowna przedmówczyni,

jak już pisałem wczoraj na game-chat nie używam tfu bota do grania, gdyż wiąże się to z drastycznym spadkiem przyjemności czerpanej z gry. Stałem ponad 5 godzin na wyspie czekając na najazd, ale nie używałem do tego ŻADNYCH nielegalnych oprogramowań jak zresztą w trakcie całej kariery grania na tym wspaniałym serwerze. Poświęciłem swój czas, tak samo jak każdy może go poświęcić na zdobywane doświadczenia, kolekcjonowanie przedmiotów do zadań czy też trenowanie umiejętności. Proszę więc zachować swoje nieuzasadnione oskarżenia dla siebie, lub poprzeć je twardymi dowodami czy też odpowiednimi wnioskami.
16-12, 08:29
gubihe

ranga: administrator
Gobliny zostały przeniesione w losowe miejsca.
22-12, 09:26
powrót Wątek zamknięty